Poniżej zaprezentowane są zajęcia pozalekcyjne, które realizowane są w I semestrze 2020/2021 roku szkolnego.

Zajęcia wspomagające

realizowane do 22.12.2021 roku

KlasyPrzedmiotNauczycielTerminGodzinaSala
5 Język angielski p. Katarzyna Prawdzik poniedziałek 14.45-15.30 44
Matematyka p. Dominika Żuk wtorek 08.00-08.45 44
6 Język angielski p. Agnieszka Skalska piątek 14.45-15.30 52
Język polski p. Monika Kluz wtorek 07.10-07.55 51
Matematyka p. Mirosława Kordos-Grygie środa 07.10-07.55 3
7 Język angielski p. Anna Pawlak poniedziałek 16.25-17.10 44
Język polski p. Ewa Syrkiewicz wtorek 07.10-07.55 42
Matematyka p. Anna Lewandowska - kl. 7bde gr.j2 i gr.j3+ 7a wtorek 08.00-08.45 48
Matematyka p. Adelajda Lipska - kl. 7bde gr. j1 i gr. j4 środa 08.00-08.45 48
8 Język angielski p. Luiza Puszyna środa 16.25-17.10 44
Język polski p. Agnieszka Krawczykowska środa 07.10-07.55 52
Matematyka p. Urszula Lewandowska poniedziałek 15.35-16.20 54

 Zajęcia sportowe

Rodzaj zajęćNauczycielTerminGodzina
Piłka siatkowa dla dziewcząt z rocznika 2010 Arkadiusz Groszkowski poniedziałek 18.30 - 20.00
wtorek 16.30 - 18.00
czwartek 16.30 - 18.00
Piłka siatkowa dla dziewcząt z rocznika 2012-2013 Arkadiusz Groszkowski wtorek 15.30 - 16.30
czwartek 15.30 - 16.30
Piłka siatkowa Krzysztof Wieczorek poniedziałek 15.30 - 16.30
środa 15.30 - 16.30
czwartek 16.30 - 18.00
Koszykówka Grzegorz Nurowski wtorek 16.30 - 18.00
czwartek 16.30 - 18.00
Akrobatyka Robert Kowalski piątek 15.30 - 16.30
Gimnastyka artystyczna - sala baletowa Sława Rożnowska czwartek 13.30 - 16.00
Gimnastyka artystyczna dla dziewcząt z kl. 0 - sala baletowa Agata Czubak wtorek 10.45 - 11.30
piątek 13.45 - 14.30
Gimnastyka sportowa dla chłopców z kl. 0 - sala baletowa Anna Singh wtorek 09.50 - 10.35
środa 12.45 - 13.30

Zajęcia „Od zabawy do sportu"

KlasaNauczycielTerminGodzina
1a Beata Gonciarz czwartek 12.45 - 13.30
piątek 09.50 - 10.35
1c Anna Singh czwartek 09.50 - 10.35
piątek 12.45 - 13.30
2a Tomasz Borucki poniedziałek 10.45 - 11.30
czwartek 08.55 - 09.40
2c Ewa Rucińska wtorek 12.45 - 13.30
środa 10.45 - 11.30
3a Tomasz Borucki środa 11.45 - 12.30
3c Krzysztof Wieczorek wtorek 09.50 - 10.35
czwartek 11.45 - 12.30

 Inne zajęcia

Rodzaj zajęćNauczycielTerminGodzina

Gimnastyka korekcyjna z elementami SI dla chłopców kl. 0

Weronika Fridach piątek 10.45 - 11.30
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. 8, którzy wcześniej nie uczyli się języka niemieckiego Adrianna Morawska  -  -
Zajęcia wyrównawcze z informatyki dla kl. 4 i 5 Mariusz Odrobiński poniedziałek 14.45-15.30

 

 

48