Każdy pierwszy tydzień miesiąca – konsultacje dla rodziców.

Pozostałe tygodnie – konsultacje dla uczniów

Prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie.

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Sala

Adamski Daniel

wtorek

16:15-17:15

44

Bać Monika

czwartek

17:00-18:00

37

Badurka Anna

     

Bieryta Patrycja

środa

7:00-8:00

28

Bodomier Regina

poniedziałek

7:00-8:00

4

Choińska Izabela

środa

7:00-8:00

49

Czarzasta Dorota

poniedziałek

7:00-8:00

37

Czech Urszula

piątek

7:00-8:00

16

Ćwik-Lipiec Marzena

środa

15:00-16:00

36

Dąbek Dagmara

środa

7:00-8:00

26

Depczyńska Olga

środa

16:30-17:30

17

Dębkowska Agnieszka

poniedziałek

7:50-8:50

40

Durakiewicz Agata

poniedziałek

15:00-16:00

17 a

Działak Ewa

czwartek

7:00-8:00

38

Estkowska Anna

środa

7:00-8:00

pokój nauczycielski

Fridach Weronika

środa

16:20-17:20

pokój nauczycielski

Gonciarz  Beata

czwartek

7:00-8:00

sala gimnastyczna

Groszkowski Arkadiusz

poniedziałek

16:30-17:30

pokój nauczycieli wf

Jaroś Justyna (co 2 tygodnie)

środa

16:00-17:00

pokój nauczycielski

Jelonek Zbigniew

środa

7:00-8:00

53

Jezierski Daniel

wtorek

15:30-16:30

5

Jopek Małgorzata

wtorek

7:00-8:00

35

Kacperek Justyna

środa

7:00-8:00

42

Kaczorowska Magdalena

czwartek

16:30-17:30

17

Kluz Monika

czwartek

15:30-16:30

52

Kordos-Grygiel Mirosława

wtorek

7:00-8:00

pokój nauczycielski

Kowalski Robert

piątek

15:00-16:00

pokój nauczycieli wf

Krawczykowska Agnieszka

środa

7:00-8:00

52

Kwiatkowska Joanna

środa

15:00-16:00

55

Kwiecień Teresa (co 2 tyg.)

czwartek

7:00-8:00

51

Lewandowska Anna

czwartek

7:00-8:00

54 / pokój nauczycielski

Lipska Adelajda

poniedziałek

15:00-16:00

gabinet wicedyrektora

Machalska Zuzanna

poniedziałek

7:00-8:00

28

Makarewicz Tetiana

wtorek

7:00-8:00

45

Morawska Adrianna

piątek

7:00-8:00

43

Nurowski Grzegorz

wtorek

15:00-16:00

pokój nauczycieli wf

Paczek Balbina (co 2 tyg.)

czwartek

16:00-17:00

17

Pawlak Anna

wtorek

16:15-17:15

pokój nauczycielski

Pawlak Piotr

poniedziałek

16:00-17:00

pokój nauczycieli wf

Pawliszak Zofia (co 2 tyg.)

wtorek

16:30-17:30

17

Plagowska-Bala Izabela

środa

16:30-17:30

17

Plaskota Beata

czwartek

15:00-16:00

6

Powierza Paweł

     

Prawdzik Katarzyna

piątek

7:00-8:00

4

Pudło Iwona

środa

7:00-8:00

51

Puszyna Luiza

czwartek

15:00-16:00

43

Rożnowska Sława

poniedziałek

15:30-16:30

hala 3

Rudaś Małgorzata

środa

7:00-8:00

34

Sikorska-Górska Karina

wtorek

15:00-16:00

gabinet wicedyrektora

Skalska Agnieszka

czwartek

7:00-8:00

6

Skwarek Agata

czwartek

7:00-8:00

4

Sobczyńska Liliana

poniedziałek

15:00-16:00

pokój nauczycielski

Strzemiński Andrzej

piątek

15:30-16:30

hala 3

Syrkiewicz Ewa

środa

16:00-17:00

42

Syska Izabela

wtorek

16:30-17:30

17

Szufel Małgorzata (co 2 tyg.)

wtorek

7:00-8:00

28

Szulewska Ewa

wtorek

15:00-16:00

44

Szulim Magdalena

poniedziałek

16:00-17:00

17

Termolik Sandra

piątek

15:00-16:00

28

Umińska Danuta (co 2 tyg.)

środa

15:00-16:00

biblioteka

Wieczorek Krzysztof

środa

17:30-18:30

pokój nauczycieli wf

Yashtel Pavel

wtorek

16:20-17:20

53

Zań Beata

czwartek

15:30-16:30

29

Zdzieszyńska Amanda

poniedziałek

7:00-8:00

sala gimnastyczna

Ziętek Martyna

wtorek

7:00-8:00

36

Zioło Katarzyna

poniedziałek

15:00-16:00

gabinet dyrektora

Żach Anna

piątek

16:30-17:30

17

Zych Gabriela

piątek

7:00-8:00

3

Żuk Dominika

wtorek

7:00-8:00

48