„EU- Jamrai 2” - projekt profilaktyki antybiotykooporności
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zachęca do zapoznania się z projektem profilaktyki antybiotykooporności pod nazwą „EU- Jamrai 2”. Celem wyżej wymienionego europejskiego działania w zakresie oporności na środki przeciwdrobnoustrojowe (AMR) jest zmiana podejścia do zjawiska oporności. Projekt skupia 30 krajów europejskich,promując Europę jako wzór najlepszych praktyk w profilaktyce oporności na środki przeciwdrobnoustrojowe.
„Nie Jesteś Sam” - zajęcia dla dziewcząt
Trwa nabór na zajęcia grupowe dla dziewcząt z klas 4 i 5 szkoły podstawowej, organizowane w ramach budżetu obywatelskiego oraz programu „Nie Jesteś Sam”. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12 przy ul. Dzielnej 1a w Warszawie. Celem spotkań jest wsparcie dziewcząt w rozwoju emocjonalnym i społecznym, wzmacnianie poczucia własnej wartości, budowanie relacji rówieśniczych oraz rozwijanie umiejętności radzenia sobie z trudnościami.
Informacje o rekrutacji do klas I i IV
Informacje na temat rekrutacji do klas I oraz IV w roku szkolnym 2026/2027 są dostępne w zakładce Rekrutacje - link: https://sp220.pl/index.php/organizacja/oddzialy-i-klasy/rekrutacja
Ekrany, zdrowie, bezpieczeństwo i dostęp do informacji. Informator dla rodziców
Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazuje Państwu publikację „Ekrany, zdrowie, bezpieczeństwo i dostęp do informacji. Informator dla rodziców i nauczycieli”, przygotowaną przez Press Club Polska we współpracy z zespołem ekspertów z zakresu edukacji, zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa cyfrowego oraz mediów. Informator został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji.
Spotkanie dla Rodziców uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej
Jak wspierać nastolatka w wyborze szkoły średniej
Spotkanie dla Rodziców uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12 zaprasza Rodziców na spotkanie poświęcone wsparciu młodzieży w podejmowaniu decyzji o wyborze szkoły średniej.
Podsumowanie działań Rady Rodziców w 2024/2025
Drodzy Rodzice,
dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Oto czym zajmowaliśmy się w ubiegłym roku:




