Do tradycji naszej szkoły wpisał się od kilku lat organizowany rokrocznie Majowy Piknik Sportowy. Każdego roku formuła pikniku jest inna, zaś jego głównym zamierzeniem jest współdziałanie i wspólne świętowanie dzieci, rodziców oraz kadry szkolnej. W tym dziale przedstawiamy informacje o ubiegłorocznych edycjach oraz o planach i pracach organizacyjnych tegorocznego wydarzenia.

W sobotę, dnia 19 maja 2018 roku w naszej szkole zwiedzaliśmy różne kraje. Pierwszych 100 uczestników Pikniku otrzymało specjalne paszporty z miejscami do wklejania flag państw u nas goszczących.

W każdym kraju należało wypełnić zadanie. Po zebraniu wszystkich flag wypełniony paszport zamieniano na nagrodę - piękną piłkę - arbuza. Atrakcji, jak zwykle, było wiele i można je oglądać na zdjęciach.

Odbył się także finał konkursu MAM TALENT.

Wynik meczu piłki siatkowej poznaliśmy od razu: znów wygrali RODZICE!

Gratulujemy!

Nikt nie wyszedł głodny, bo dzięki wspólnym staraniom stoły były pełne pysznych, międzynarodowych potraw.

Dziękujemy za pyszną zabawę!

piknik 2018 logo

piknik 2017 plakat

20 maja 2017 roku, w sobotę, spotkaliśmy się wszyscy na naszym tradycyjnym Pikniku Majowym.

Jak zwykle atrakcji było co niemiara! Pogoda sprzyjała, więc część zajęć odbyło się na boisku – Loteria fantowa, dmuchana zjeżdżalnia, wielki TWISTER, konkurencje zręcznościowe, jazda na wrotkach i rolkach, bańki mydlane. A w budynku – Koło Fortuny, malowanie twarzy, zabawki z balonów, wystawa komiksów autorstwa uczniów, Akademia Szachowa i kiermasz darmowej książki połączony z akcją ZACZYTANI, w której zbieraliśmy nowe książki dla pacjentów szpitali. W stołówce czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców i szkołę, a w hali sportowej odbył się mecz siatkówki Rodzice kontra reprezentacja szkoły. Wygrali Rodzice!

Dziękujemy za wspólne, rodzinne spędzenie czasu!