25 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 13:00 odbędzie się Majowy Piknik Sportowy.

Wydarzenie ma być naszym wspólnym świętem, dlatego zachęcamy do aktywnego wzięcia w nim udziału.

Odbędzie się, tradycyjnie już, mecz siatkówki nauczyciele vs rodzice.

Podczas Pikniku odbędą się również zajęcia jazdy na rolkach, zumba, pokazy sportowe oraz wiele innych atrakcji.

Zachęcamy do włączenia się w akcję „To co moje, będzie twoje” - więcej o akcji kliknij: „To co moje, będzie twoje” logo akcji to co moj bedzie twoje - na niebieskim tle koło recyklingu, na którym dzieci wymieniają się zabawkami

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców i sympatyków naszej szkoły. W czasie tegorocznego Pikniku wszyscy uczestnicy mogą zaprezentować swojego pupila.

Regulamin:

1. Niniejszy Regulamin obowiązuje w trakcie trwania Majowego Pikniku Sportowego dniu 25.05.2024 r.

2. Regulamin dotyczy wszystkich osób, które w czasie trwania imprezy będą przebywać na terenie Szkoły Podstawowej nr 220 w Warszawie.

3. Celem Regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa przez określenie zasad zachowania się osób obecnych na pikniku i korzystania przez nie z terenu, na którym odbywa się impreza, a także znajdujących się na nim urządzeń.

4. Zwierzęta mogą przebywać na terenie Szkoły wyłącznie pod opieką właściciela.

5. Zwierzęta mogą przebywać wyłącznie w wyznaczonych strefach:

• Psy - boisko szkolne
    • Koty - sala gimnastyczna
    • Gryzonie - sala 4
    • Gady i ptaki - sala 5
  6. Właściciele odpowiadają za swoje zwierzęta i zobowiązani są pozostawić po nich porządek.

7. Właściciele zapewniają swoim zwierzętom dostęp do wody oraz pożywienia.

8. Właściciele zobowiązani są należycie zabezpieczyć zwierzęta w środki ochrony: smycze, kagańce, transportery, klatki, terraria itp.

plakat majowego pikniku sportowego w roku 2024 - na obrazku dzieci podczas zabawy, rodzina siedząca na kocu,