piknik 2017 plakat

20 maja 2017 roku, w sobotę, spotkaliśmy się wszyscy na naszym tradycyjnym Pikniku Majowym.

Jak zwykle atrakcji było co niemiara! Pogoda sprzyjała, więc część zajęć odbyło się na boisku – Loteria fantowa, dmuchana zjeżdżalnia, wielki TWISTER, konkurencje zręcznościowe, jazda na wrotkach i rolkach, bańki mydlane. A w budynku – Koło Fortuny, malowanie twarzy, zabawki z balonów, wystawa komiksów autorstwa uczniów, Akademia Szachowa i kiermasz darmowej książki połączony z akcją ZACZYTANI, w której zbieraliśmy nowe książki dla pacjentów szpitali. W stołówce czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców i szkołę, a w hali sportowej odbył się mecz siatkówki Rodzice kontra reprezentacja szkoły. Wygrali Rodzice!

Dziękujemy za wspólne, rodzinne spędzenie czasu!