Już jutro drugi etapu konkursu InstaLogik. 

Poniżej kilka ważnych informacji organizacyjnych:

Termin drugiego etapu

2 etap konkursu rozpocznie się w sobotę 12 grudnia 2020 o godzinie 10:00.

Proszę zalogować się 15 minut wcześniej i przygotować swoje stanowisko pracy – komputer, kartka papieru i długopis, napój i przekąska, itp.

Do konkursu należy zalogować się na stronie instalogik.pl na swoje konto ucznia. Login i hasło są takie same jak w pierwszym etapie. Jeśli ktoś nie pamięta swoich danych do logowania, to można je sprawdzić na koncie rodzica.

Drugi etap będzie trwał 90 minut. Równo o godzinie 11:30 dostęp do zadań zostanie wyłączony i nie będzie można już zgłaszać odpowiedzi.

Zasady drugiego etapu

W trakcie 2 etapu wszyscy uczestnicy pracują w pełni samodzielnie.

Oznacza to, że uczeń nie może prowadzić żadnej komunikacji (w tym elektronicznej) odnośnie zadań z innymi uczniami, z rodzicami, z nauczycielami, ani z żadnymi innymi osobami.

Dotyczy to zarówno publikowania zadań konkursowych, podawania rozwiązań innym osobom, zadawania pytań o treść zadania, jak i wyszukiwania ich rozwiązań.

Zakaz komunikacji na temat zadań obowiązuje przez cały czas trwania 2 etapu. Jeśli ktoś wcześniej rozwiąże wszystkie zadania, to musi poczekać z rozmowami do momentu, aż na stronie konkursu pojawi się komunikat o zakończeniu drugiego etapu.

Strona statusu platformy konkursowej

Proszę o zapisanie sobie poniższego adresu:

https://status.instalogik.pl/

W trakcie 2 etapu na tej stronie będzie podawana aktualna informacja o stanie technicznym platformy konkursowej.

Jeśli w trakcie odbywającego się konkursu napotkacie na problemy techniczne, to przede wszystkim sprawdźcie informację na stronie https://status.instalogik.pl/ . Jeśli nie będziecie w stanie otworzyć strony statusu, to znaczy, że problem techniczny jest na Waszym komputerze, dostępie do internetu, itp. Strona statusu jest obsługiwana przez osobny serwer na terenie Unii Europejskiej, więc będziemy w stanie publikować na niej komunikaty nawet w przypadku awarii strony głównej instalogik.pl .

W przypadku, gdyby problemy były po stronie platformy konkursowej, to na stronie statusu pojawi się odpowiednia informacja na czerwonym tle. Wówczas Komisja Konkursu opublikuje tam również instrukcje dotyczące dalszego przebiegu 2 etapu.