Podczas finałów Mistrzostw Mazowsza Młodziczek, które odbyły się 11 i 12 marca przy ul. Konwiktorskiej5/7 w Warszawie nasze byłe uczennice Oliwia Strzałkowska, Wiktoria Niedźwiedzka i Hanna Najmowicz reprezentujące klub UKS Atena Kaman Warszawa zdobyły tytuł Mistrza Mazowsza!!!

Na drugim miejscu podium uplasowały się inne nasze absolwentki z pamiętnego rocznika 2008 Justyna Grudzień, Aleksandra Adamczyk i Magdalena Wójcicka reprezentujące klub MUKS Sparta I Warszawa.

Równo rok temu dziewczęta zdobyły tytuł Mistrza Warszawy szkół podstawowych a kilka miesięcy wcześniej Oliwia grając jeszcze w minisiatkarskiej kategorii „czwórek” zdobyła tytuł klubowego Mistrza Mazowsza oraz Mistrza Polski!

Cieszymy się, że młodsze zawodniczki kontynuują dzieło naszych wspaniałych absolwentek. Takie sukcesy niewątpliwie napędzają i motywują kolejne roczniki, które już teraz garną się do tego pięknego sportu jakim jest siatkówka.