• Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

III miejsce SP 220 Warszawa w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Wyszkowie.

Zawodniczki klubu UKS Atena reprezentujące Szkołę Podstawową nr 220 w Warszawie w odbywających się w dniach 12-13. 05.2017 r. zawodach zajęły znakomite III miejsce.

W rywalizacji o wejście do finału nasze dziewczęta minimalnie ustąpiły zawodniczkom z Błonia. Przegrały 2:0 jednak każdy set był rozgrywany z wielką zaciętością i kończył się "na przewagi" wynikami 25:23,27:25. W rywalizacji o trzecie miejsce spotkaliśmy się z gospodarzem turnieju Wyszkowem. Pierwszy set zdecydowanie wygrany przez nasz pierwszy zespół, drugi niestety przegrany dlatego trzeba było rozegrać dodatkowy trzeci set. Jednak ponownie pierwszy zespół pokazał klasę. Wygrana i mamy medal Mistrzostw Mazowsza! Gratulacje dla dziewcząt i trenera Krzysztofa Wieczorka!