L.p.

 Rodzaj zajęć

 Imię i nazwisko osoby prowadzącej

 Termin

 Miejsce

1.

Koło j. angielskiego „English is easy” dla kl. 6

p. A. Skalska

poniedziałek– 8 lekcja

s. 43

2.

Koło j. angielskiego „English is easy” dla kl. 8

p. K. Zioło

piątek - 1 lekcja

s. 53

3.

Kreatywny matematyk kl.6

p. M. Kordos - Grygiel

środa – 7 i 8 lekcja

s. 55

4.

Radzę sobie z matematyką dla kl. 4

p. M. Kordos - Grygiel

poniedziałek – 8 lekcja

czwartek – 7 lekcja

s. 40

s. 40

5.

Radzę sobie z matematyką dla kl. 8

p. U. Lewandowska

co drugi piątek 16.30 -20.00

s. 54

6.

Radzę sobie z matematyką dla kl. 6

p. A. Lipska

czwartek – 1 lekcja

piątek – 1 lekcja

s. 48

s. 48

7.

Radzę sobie z matematyką dla kl. 8

p. G. Marciniak

co druga środa – 15:30 – 19:00

s. 45

8.

Klub szalonego przyrodnika kl. 8

p. B. Kuśmierz

poniedziałek – 16.30 – 18.00

s. 45

9.

Klub szalonego przyrodnika kl. 7 i 8

p. E. Szulewska

poniedziałek – 8 i 9 lekcja

s. 44

10.

Robotyka z elementami programowania kl. 5

p. A. Lewandowska

wtorek – 8 i 9 lekcja

s. 55

11.

Robotyka z elementami programowania kl. 6

p. A. Lewandowska

czwartek – 1 i 2 lekcja

s. 40

12.

Chór

p. E. Syrkiewicz

czwartek - 1 lekcja

s. 42

13.

Język obcy nie jest mi obcy –                 j. angielski - kl. 5

p. L. Puszyna

środa – 7 i 8 lekcja

s. 43

14.

Język obcy nie jest mi obcy -               j. angielski -kl. 8

p. L. Puszyna

poniedziałek – 8 i 9 lekcja

s. 2

15.

Język obcy nie jest mi obcy -                   j. angielski -kl. 4

p. K. Prawdzik

wtorek – 1 lekcja

piątek – 7 lekcja

s. 49

s. 43

16.

Język obcy nie jest mi obcy -

j. angielski -kl. 6

p. K. Prawdzik

poniedziałek – 2 lekcja

wtorek – 2 lekcja

s. 3

s. 2

17.

Język obcy nie jest mi obcy -

j. niemiecki – kl. 6

p. A. Kujawska

poniedziałek – 7 i 8 lekcja

s. 49

s. 49

18.

Konsultacje z chemii

B. Kuśmierz

poniedziałek – 8 i 9 lekcja

s. 45

19.

Zajęcia rozwijające dla kl. 3b

p. M. Bać

wtorek – 7:15 – 8:00

s. 33

20.

Zajęcia rozwijające dla kl. 3a

p. M. Ćwik- Lipiec

czwartek – 7 lekcja

s. 36

21.

Zajęcia rozwijające dla kl. 3c

p. A. Estkowska

wtorek – 3 lekcja

s. 40

22.

Zajęcia rozwijające dla kl. 8c

p. M. Geryn

czwartek – 7:15 – 8:00

s. 51

23.

Mały programista kl. 1a

p. E. Działak

wtorek – 4 i 5 lekcja

s. 40

24.

Mały programista kl. 1b

p. U. Czech

czwartek – 8 lekcja

piątek – 1 lekcja

s. 40

s. 40

25.

Mały programista kl. 1c

p. M. Antolak

czwartek – 3 i 4 lekcja

s. 40

26.

Mały programista kl. 2 a

p. M. Rudaś

poniedziałek – 3 lekcja

piątek – 5 lekcja

s. 40

s. 38

27.

Mały programista kl. 2 b

p. D. Czarzasta

poniedziałek – 6 i 7 lekcja

s. 40

28.

Mały programista kl. 2 c

p. A Dębkowska

środa – 6 lekcja

piątek – 1 lekcja

s. 40

s. 36

29.

Mały programista kl. 3 a

p. M. Ćwik - Lipiec

środa – 4 i 6 lekcja

s. 40

30.

Mały programista kl. 3 b

p. M. Bać

czwartek – 8 i 9 lekcja

s. 33

s. 40

31.

Mały programista kl. 3 c

p. A. Estkowska

piątek - 6 i 7 lekcja

s. 40

s. 6

32.

Koło matematyczne

p. M. Ćwik - Lipiec

poniedziałek – 6 lekcja

s. 34

33.

Gimnastyka korekcyjna z elementami integracji sensorycznej

p. W. Fridach

poniedziałek – 6 lekcja

s. baletowa

34.

Spotkania Koła Wolontariuszy

p. W. Fridach i p. K. Prawdzik

poniedziałek po 5 lekcji

s. 37